Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Recepcji

Action Recruitment
małopolskie
praca stacjonarna
2430 dni temu

Ogłoszenie numer: 1756447, z dnia 2017-08-28

Action Recruitment zajmuje się rekrutacją pracowników na stanowiska kierownicze i zarządzające branży hotelarskiej już od ponad 43 lat.

Nasi klienci to renomowane hotele i obiekty gastronomiczne na terenie Irlandii, Irlandii Północnej oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Znamy swoich klientów osobiście i doskonale rozumiemy co jest oczekiwane od kandydatów.

Decydując się na zgłoszenie swojej kandydatury za naszym pośrednictwem możesz być spokojny, Twoja kariera i bezpieczeństwo są w dobrych rękach.

Nigdy, pod żadnym pozorem nie pobieramy opłat od kandydatów.

Action Recruitment poszukuje kandydatów na pozycję:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • miejsce pracy: Irlandia
  • pracodawca: Hotel 5*

Action Recruitment poszukuje kandydatów na stanowiska Kierownika Działu Recepcji w luksusowym hotelu 5* znajdującym się Irlandii regionie Connacht.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie obsługi gości hotelowych na najwyższym poziomie, planowanie, zarządzanie, nadzorowanie pracy zespołu pracowników.

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy zdobytego w 4* lub w 5* hotelu
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość innych języków mile widziana
  • wykształcenia w zakresie turystyki i rekreacji lub hotelarstwa mile widziane
  • wysoka kultura osobista
  • orientacji na wysoką jakość obsługi gości
  • samodzielności w działaniu i doskonałej organizacji pracy

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na warunkach irlandzkich – irlandzki pracodawca
  • szkolenia stanowiskowe zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
  • pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze
  • pomoc w relokacji