Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka / Kosmetolog

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Kielcach
Kielce
praca stacjonarna
2434 dni temu

Ogłoszenie numer: 1749798, z dnia 2017-08-17

 Dr Irena Eris to marka stworzona z pasji do pielęgnacji piękna, od lat ceniona i często kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris, we współpracy z ekspertami Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz ekskluzywnych Hoteli SPA Dr Irena Eris, od lat tworzą unikalne na skalę światową rozwiązania kosmetyczne i kosmetologiczne.

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało
  • wykonywanie manicure i pedicure
  • wykonywanie zabiegów z użyciem sprzętu

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata
  • umiejętność wykonywania manicure, pedicure
  • chęć rozwoju
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność i zaangażowanie
  • stabilna sytuacja rodzinna
  • miejsce zamieszkania Kielce
  • dyspozycyjność
  • dbałość o czystość w Instytucie
  • umiejętności sprzedażowe mile widziane

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy
  • stałą pracę
  • praca w prestiżowej marce Dr Irena Eris
  • praca z najnowocześniejszym sprzętem
  • luksusowo wyposażone gabinety
  • wysokie zarobki po krótkim okresie próbnym
  • szkolenia w Centrum Szkoleniowym Dr Irena Eris w Warszawie
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia sprzedażowe, motywacyjne i kosmetyczne
  • pracę na cały etat
  • nie ingerujemy w napiwki