Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Reasekuracji

Generali Polska
Warszawa
praca stacjonarna
2465 dni temu

Grupa Generali to jeden z trzech największych ubezpieczycieli w Europie.

Zatrudniamy ponad 1400 Pracowników w całej Polsce, obsługujemy ponad 2 mln

Klientów. Doceniamy naszych Pracowników, dbamy o ich rozwój, stawiamy na

różnorodność. Wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SPE/1701/683/1402
Zakres obowiązków
  • obsługa programów międzynarodowych w ramach Grupy Generali
  • obsługa programów międzynarodowych z jednostkami niepowiązanymi kapitałowo
  • raportowanie w ramach Grupy Generali
  • rozliczanie umów reasekuracyjnych dotyczących programów międzynarodowych
Oczekujemy
  • wykształcenia wyższego (mile widziane: finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • mile widziana znajomość VBA, SQL
  • umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, skrupulatności, sumienności
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • elastycznego i kreatywnego podejścia do nowo powstających sytuacji
  • nastawienia na realizację zadań
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i międzynarodowym koncernie ubezpieczeniowym
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).