Zobacz więcej ofert pracy

Piekarz

ATERIMA
Francja, Francja, Alpy Wysokie
praca stacjonarna
2336 dni temu
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:
2017-12-01
Piekarz
Francja, Alpy Wysokie
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku piekarza min. 3 lata
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 4 grudnia
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub francuskiego
  • aktualne badania medyczne na podstawie skierowania od ATERIMA
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min. 30 dni przed wyjazdem
Obowiązki:
  • przygotowanie ciasta do produkcji chlebów i bagietek
  • wypiekanie wyrobów
  • obsługa maszyn piekarniczych
  • przekazywanie gotowych wyrobów do sprzedaży
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta (druk A1, karta EKUZ, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, terminowe wypłacanie wynagrodzeń)
  • umowę o pracę tymczasową do 15 kwietnia 2018
  • 12,20 EUR brutto / godz. (35-godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
  • nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów transportu
Aplikując na ogłoszenie ogłoszenie: Piekarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k., 30-644 Kraków, Puszkarska 7f, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ TERAZ”.