Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

KS Service
wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
praca stacjonarna
2375 dni temu
Ostrów Wielkopolski
Nr ref.: P/P/082017

Kluczowe zadania

  • udział w projektowaniu oprogramowania
  • rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania
  • zaawansowana znajomość programowania w języku C#
  • znajomość aplikacji .NET
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat, praca od pon.-pt. w godzinach 09:00-17:00 w miłym i przyjaznym środowisku
  • wysokie wynagrodzenie ustalane indywidualnie wg kompetencji i umiejętności
  • premie comiesięczne uzależnione od indywidualnych wyników
  • bibliotekę techniczną
  • szkolenia i kursy zewnętrzne, certyfikowane
  • inne bonusy pozapłacowe: świeże owoce, pyszna kawa