Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

CCC S.A.
Polkowice
praca stacjonarna
2353 dni temu

CCC niekwestionowany lider na rynku obuwniczym.

W związku z szeroką ekspansją proponujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Polkowice
TWOJE OBOWIĄZKI:
  • współtworzenie i implementacja oprogramowania wspierającego kluczowe procesy firmy,
  • obsługę powdrożeniową oraz tworzenie rozszerzeń dla już funkcjonujących modułów,
  • tworzenie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej,
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.
NASZE OCZEKIWANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka C#,
  • znajomość relacyjnych baz danych (w tym języka SQL),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • minimum 3 lata doświadczenia w projektach komercyjnych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz chęci poznawania nowych zagadnień.
U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, obecnej w 17 krajach,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Benefit MultiSport,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • kurs językowy na terenie firmy.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".