Zobacz więcej ofert pracy

Referent ds. windykacji

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
Toruń
praca stacjonarna
2362 dni temu

Ogłoszenie numer: 1825577, z dnia 2017-10-31

Biuro Regionalne Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" w Toruniu
 poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Toruń

Nr Ref.: rekrutacja BR Toruń_ windykacja

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m. in.:

  • obsługa procesu windykacji należności i regresów
  • przygotowywanie dokumentacji i opinii dotyczących działań windykacyjnych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego
  • mile widziana praktyka w windykacji i ubezpieczeniach
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywności i asertywności
  • dobrej organizacji pracy

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy możliwość rozwoju i pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, opiekę medyczną i świadczenia socjalne.