Zobacz więcej ofert pracy

Senior Art Designer / UX/UI Specialist

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2337 dni temu

Nasz Klient to wrocławska firma projektująca przeglądarkowe gry Indie (Free2Play) dla graczy z całego świata. Studio zatrudnia ponad 50 programistów i specjalistów gamdev. Aktualnie do zespołu gry casual play / real world simulation / Unity 3D poszukuje Senior Art Directora / Designera

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SEU/WW/11/2017
Zadania:
  • prowadzenie od strony projektowej zespołu (obowiązki Art Designera / Art Directora)
  • nadawanie wizji i odpowiedzialność za UI / UX projektu
  • praca z ołówkiem / koncepcyjna
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w branżowe gamdev (Indie, gry przeglądarkowe)
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu pod silniki 3D (projekt w silniku Unity)
  • znajomość UX / UI / mobile / przeglądarki / gamedev
  • angielski komunikatywny (komunikacja w zespole w większości po angielsku)
  • Art rysujący, Concept Art, superhero: Photoshop
  • gotowość do pracy w stałych godzinach 10-15 w biurze we Wrocławiu
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na kontrakt lub UoP
  • pracę w dużym studiu gamedev, rentownym
  • dobre wynagrodzenie
  • pakiet bonusów (karty sportowe, posiłki, integracja etc)