Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Software Developer

Nigel Frank International
śląskie
praca stacjonarna
2276 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm

Opis stanowiska:

  •  Projektowanie oraz implementacja nowych elementów oprogramowania w technologiach .NET (C#, ASP.NET, MS SQL),
  • Rozwój i optymalizacja już istniejących rozwiązań
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Współpraca z zespołem programistów i testerów,
  • Dbanie o jakość kodu
  • Pisanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu .Net/C#
  • Znajomość WPF, MVVM, WCF, ORM, OOP
  • Doświadczenie w  pisaniu zapytań i skryptów bazodanowych MS SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z innymi pracownikami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o Pracę lub B2B
  • Szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • Karta multisport
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Wyjazdy biznesowe