Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Departamentu Audytu Warszawa
Zastępca Dyrektora Departamentu Prawnego

Gi Group Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1867 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, towarzystwa funduszy inwestycyjnych poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku ambitnych, nastawionych na sukces ludzi
  • Możliwości udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój umiejętności poprzez udział w ciekawych i wymagających projektach
  • Pakiet opieki medycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dołączenie do dynamicznie rozwijającej się organizacji z lokalizacją w samym centrum miasta
Wymagania:
  • Uprawnienia radcy prawnego
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie jako in-house lawyer w towarzystwie funduszy inwestycyjnych lub w kancelarii obsługującej fundusze inwestycyjne (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Doświadczenie w nadzorowaniu pracy innych pracowników będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w obsłudze funduszy inwestycyjnych zamkniętych (warunek konieczny), w tym w procesach przejęcia zarządzania funduszem i likwidacji funduszy
  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, przepisów dot. rynku finansowego, w szczególności przepisów dot. funkcjonowania funduszy inwestycyjnych, zasad ładu korporacyjnego instytucji nadzorowanych
  • Znajomość jez. angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
  • Samodzielność i energia w działaniu
  • Umiejętność koordynowania projektów, wyznaczania priorytetów oraz organizowania własnego czasu pracy i innych pracowników Departamentu Prawnego
  • Sumienność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność jasnego formułowania myśli
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w zakresie realizacji obowiązków
  • Umiejętność współpracy z innymi departamentami
  • Umiejętności budowania relacji i efektywnej współpracy z ludźmi o różnych typach osobowości
Zakres obowiązków:
  • Bieżące wsparcie Dyrektora Departamentu Prawnego
  • Obsługa bieżącej działalności funduszy inwestycyjnych, w tym udział w przygotowywaniu dokumentacji dot. nabycia/zbycia lokat, wykupów certyfikatów inwestycyjnych oraz zgromadzeń inwestorów i rad inwestorów funduszy
  • Samodzielne tworzenie dokumentacji funduszy inwestycyjnych zamkniętych zarządzanych przez towarzystwo, w tym projektów statutów funduszy inwestycyjnych, warunków emisji certyfikatów inwestycyjnych, dokumentów związanych z działalnością funduszy, w tym umów o wykonywanie funkcji depozytariusza, umów dot. wyceny aktywów, umów dystrybucyjnych certyfikatów
  • Bieżące śledzenie przepisów pod kątem zmian dotyczących zakresu działalności Towarzystwa i zarządzanych funduszy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.