Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spółka Dolkom z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej PKP PLK S.A. Posiada ponad 50-letnie doświadczenie w realizacji napraw nawierzchni kolejowej, profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze maszyn o dużej wydajności oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Zastępca Naczelnika Sekcji
Miejsce pracy: Wałbrzych i okolice

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • planowanie, organizowanie oraz nadzór nad pracą podległej jednostki
  • kontrola realizacji zadań pod względem technicznym i ekonomicznym
  • sprawowanie nadzoru nad jakościowym i terminowym wykonywaniem robót
  • nadzór nad właściwym wykorzystaniem i utrzymaniem maszyn
  • wdrażanie i nadzór przestrzegania regulacji, procedur i zarządzeń
  • sporządzanie regulaminów, raportów, harmonogramów
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowiskach w danej specjalności,
  • gotowość do pracy w miejscu wykonywania robót - delegacje
  • znajomość procedur i ich stosowania,
  • umiejętność kierowania zespołami ludzkimi oraz sprawowania kontroli menedżerskiej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz skutecznego działania w warunkach stresowych,
  • asertywność, zaangażowanie, wiedza zawodowa
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
    • ubezpieczenia zdrowotne,
    • pakiety medyczne
    • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
    • karty multisport
    • dofinansowanie do wczasów i wycieczek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:
1.     realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej         umowy o pracę
2.     archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia          w dowolnym czasie
                 Tak            Nie
      *zaznaczyć właściwe

Poznaj

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

DOLKOM sp. z o.o.

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o we Wrocławiu zajmuje się naprawami nawierzchni kolejowej w zakresie napraw głównych i bieżącego utrzymania torów i rozjazdów na liniach i stacjach kolejowych. W kilku ostatnich latach prowadzone były również prace rewitalizacyjne poprawiające stan infrastruktury kolejowej.

Poznaj stanowisko: Naczelnik Wydziału

Naczelnik wydziału, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i współrealizowanie całokształtu procesów decyzyjnych w przestrzeni danego wydziału firmy lub instytucji. Nazwa stanowiska jest stosowana wymiennie z kierownikiem wydziału, w zależności od rodzaju i charakteru miejsca zatrudnienia – przykładowo naczelnik funkcjonuje w szeregach Policji. Zakres konkretnych ...
Naczelnik Wydziału Praca Naczelnik Wydziału

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (745)
Wałbrzych (64)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (269)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2329)
Radom (177)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (90)