Eurotel S.A.

Eurotel SA – grupa telekomunikacyjna,

współpracuje przede wszystkim z operatorami telefonii komórkowej  T-Mobile i PLAY poprzez obsługę sieci salonów sprzedaży. Grupa Eurotel posiada znaczącą pozycję na rynku telekomunikacyjnym obsługując łącznie ponad 300 salonów sprzedaży. Eurotel jest ponadto laureatem najwyższych wyróżnień i nagród operatora  T-Mobile oraz PLAY dotyczących osiąganych wyników i standardów obsługi klienta zarówno w rynku prywatnym jak i biznesowym.

Eurotel był jedną z pierwszych firm wprowadzających technologię GSM w Polsce, rozpoczynając 16 września 1996 roku nowy etap w telekomunikacji, zmieniając styl pracy i życia wielu klientów. Przygodę z nową technologią rozpoczynało wtedy ponad sto podobnych firm. Obecnie jest ich około dziesięciu, co najlepiej świadczy o zweryfikowaniu naszych umiejętności przez rynek.

Od początku istnienia cyfrowej telefonii komórkowej w naszym kraju staramy się zaspokajać potrzeby związane z mobilną łącznością. Jesteśmy wyspecjalizowani w obsłudze sieci sprzedaży, dzięki czemu możemy obsługiwać różnych operatorów i być bardziej efektywni.

Jesteśmy również jednym z największych dystrybutorów produktów pre-paid jak "Tak-Tak T-Mobile" oraz "Heyah" dostarczając je znaczącym odbiorcom. Byliśmy jedną z nielicznych firm wprowadzających markę "Heyah" na rynek, współuczestnicząc w jej spektakularnym sukcesie.

Firma Eurotel S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy Eurotel S.A.