Poznaj nas Johnson & Johnson

Istniejąca od 1886 r. Grupa Johnson & Johnson należy do największych międzynarodowych korporacji działających w sektorze ochrony zdrowia. Spółki należące do Grupy produkują sprzęt medyczny, produkty farmaceutyczne oraz środki do pielęgnacji ciała i higieny osobistej.

Grupa Johnson & Johnson prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych. Są to segmenty produktów konsumenckich, farmaceutyków oraz wyrobów medycznych. Jesteśmy globalną firmą z najszerszym na świecie asortymentem produktów z zakresu ochrony zdrowia. Obsługujemy klientów, pacjentów oraz przedstawicieli zawodów medycznych za pośrednictwem ponad 275 spółek działających w ponad 60 krajach. Mając na uwadze jakość i bezpieczeństwo leków i sprzętu medycznego, Grupa inwestuje znaczące środki w rozwój technologii medycznych, zaawansowanych metod leczenia oraz projekty badawczo-naukowe. Inne ważne obszary działalności organizacji obejmują programy kształcenia zawodowego, a także projekty związane z działalnością charytatywną i społeczną.

Pracownicy naszych spółek czują się częścią globalnej sieci, wykorzystując jej potencjał, by dostarczać rozwiązania, które lepiej spełniają potrzeby odbiorców naszych produktów i usług. Mają oni dostęp do światowej klasy programów rozwoju osobistego i zawodowego oraz szansę na dynamiczną karierę w różnych jednostkach, pionach i obszarach funkcjonalnych organizacji.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową firmy https://www.jnj.com/

Firma Johnson & Johnson nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy Johnson & Johnson