Kim jesteśmy?
HILTI. TUTAJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Należymy do międzynarodowego koncernu Hilti AG, który istnieje już ponad 75 lat. Jesteśmy liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów z branży budowlanej. Nasze rewolucyjne elektronarzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi wyznaczają nowe standardy przyszłości. Na świecie zatrudniamy około 23 500 osób w przeszło 120 krajach. W Polsce działamy od 1991 roku. Nasza wiedza, doświadczenie i wyznawane wartości czynią nas zaufanym partnerem w biznesie. Obecnie, na terenie całego kraju, zatrudniamy ponad 400 pracowników.
Łączy nas kultura i wartości. Realizujemy wspólną strategię, a kiedy przychodzi na to czas, razem świętujemy sukcesy. Dzięki temu, że jesteśmy różni, jesteśmy wyjątkowi. Celem naszej strategii różnorodności i angażowania jest wykorzystanie siły naszych różnic we wspólnym działaniu.
Chcemy mieć najlepszy zespół! Który posiada różne punkty widzenia, potrafi myśleć innowacyjnie i podejmuje przedsiębiorcze działania. Dlatego poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Czy chcesz do nas dołączyć? RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Aktualne oferty pracy Hilti (Poland) Sp. z o.o.

Archiwalne oferty pracy Hilti (Poland) Sp. z o.o.