Kim jesteśmy?
HILTI. TUTAJ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Należymy do międzynarodowego koncernu Hilti AG, który istnieje już ponad 75 lat. Jesteśmy liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów z branży budowlanej. Nasze rewolucyjne elektronarzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi wyznaczają nowe standardy przyszłości. Na świecie zatrudniamy około 23 500 osób w przeszło 120 krajach. W Polsce działamy od 1991 roku. Nasza wiedza, doświadczenie i wyznawane wartości czynią nas zaufanym partnerem w biznesie. Obecnie, na terenie całego kraju, zatrudniamy ponad 400 pracowników.
Łączy nas kultura i wartości. Realizujemy wspólną strategię, a kiedy przychodzi na to czas, razem świętujemy sukcesy. Dzięki temu, że jesteśmy różni, jesteśmy wyjątkowi. Celem naszej strategii różnorodności i angażowania jest wykorzystanie siły naszych różnic we wspólnym działaniu.
Chcemy mieć najlepszy zespół! Który posiada różne punkty widzenia, potrafi myśleć innowacyjnie i podejmuje przedsiębiorcze działania. Dlatego poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Czy chcesz do nas dołączyć? RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Firma Hilti (Poland) Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy Hilti (Poland) Sp. z o.o.