POZNAJ NAS
Grupa GEFCO to ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Założona we Francji w 1949 r., posiada wieloletnie doświadczenie w pięciu podstawowych segmentach:
  • Finished Vehicles Logistic - składowanie, dystrybucja i przygotowanie samochodów
  • Overland - transport drogowy
  • Overseas - transport morski, lotniczy i kombinowany
  • Warehousing & Reusable Packaging - magazynowanie i zarządzanie opakowaniami zwrotnymi
  • Customs - obsługa celna i podatkowa
GEFCO oferuje globalne i innowacyjne rozwiązania dla logistyki zaopatrzenia oraz dystrybucji przemysłowej, zarówno krajowej, jak i międzynarodowej. Obecne w 150 krajach dysponuje siecią ponad 400 placówek na całym świecie, kontynuując swój rozwój głównie w Azji Środkowej, Wschodniej i na Bliskim Wschodzie, w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Ameryce Południowej. W 2016 r. Grupa zrealizowała obroty w wysokości 4,2 mld euro przy zatrudnieniu 12 000 osób, utrzymując tym samym pozycję w pierwszej dziesiątce europejskich grup logistycznych.
GEFCO Polska jest częścią Grupy GEFCO. W Polsce firma działa od kwietnia 1999r. Siedziba główna mieści się w Centrum Warszawy. Oddziały GEFCO są zlokalizowane w rejonie Łodzi, Poznania, Katowic, Gliwic, Wrocławia, Rzeszowa, 3 w rejonie Warszawy (Grodzisk Mazowiecki, Natolin, Łajski) oraz w samym Krakowie. Rynek docelowy to głównie branże: motoryzacyjnaelektroniczna, materiałów budowlanych, kosmetyczna, FMCG oraz inne przemysłowe. GEFCO Polska obecnie zatrudnia ponad 400 pracowników.
Firma GEFCO Polska sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy GEFCO Polska sp. z o.o.