Jesteśmy międzynarodową korporacją działającą w branży usuwania odpadów. Naszym zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, zapewnienia logistyki, usunięcia odpadów w miejscu ich powstawania aż po udokumentowanie całego procesu. Za cel najważniejszy stawiamy sobie satysfakcję naszych Klientów oraz profesjonalne działanie w każdym projekcie, w którym bierzemy udział.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Operacyjnych

    PreZero Jantra   Szczecin    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres obowiązków: Analiza danych jakościowych i ilościowych; Wspieranie procesów związanych ze zbieraniem informacji, analizą i wyciąganiem wniosków; Współpraca z licznymi obszarami w celu pozyskiwania danych niezbędnych do raportowania oraz identyfikacji kluczowych procesów;...
  • Operator – Pracownik operacyjny

    PreZero Bałtycka Energia   Warszawa, Zawodzie 5    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem odpadów stałych. Od kandydatów oczekujemy: Gotowości do pracy fizycznej w trybie dwuzmianowym; Sumienności, uczciwości; Chęci do pracy, zaangażowania.
  • Kierowca kat C

    3 dni
    W swojej pracy będziesz odpowiadać za: Kierowanie pojazdem ciężarowym w ramach odbioru odpadów; Wypełnianie harmonogramów wywozowych; Załadunek i rozładunek odpadów; Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu. Od kandydatów oczekujemy: Ważnego prawa jazdy kategorii C; Ważnego zaświadczenia...
  • Specjalista ds. Aplikacji SAP

    PreZero Polska   Ruda Śląska    praca hybrydowa
    6 dni
    Zadania: Utrzymanie i rozwój systemu SAP; Wdrożenia SAP w nowych jednostkach gospodarczych; Analiza procesów operacyjnych grupy oraz opracowanie koncepcji integracji w środowisku SAP; Doradzanie właścicielom procesów oraz KeyUser w zakresie optymalizacji operacyjnych rozwiązań systemowych...
Zobacz archiwalne oferty pracy

4

Grupa PreZero

Kokotek 33

41-700 Ruda Śląska