Praca i oferty pracy w Praca.pl
pl / en

Pracodawca

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Podczas naszej działalności udało nam się zdobyć uznanie naszych klientów dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Nasi klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez agencję pracy HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.
Human Resources Poland pomaga we wszystkich aspektach procesu rekrutacji i selekcji od przygotowania dokładnego opisu stanowiska poprzez pomoc w opracowaniu strategii dotarcia do właściwych kandydatów, przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, sprawdzenie referencji aż po podpisanie umowy.
Na naszej stronie odnajdą Państwo oferty pracy w kraju i za granicą jak i również użyteczne informacje dotyczące rynku pracy.

Aktualne oferty pracy Human Resources Poland Sp. z o.o.

Polecamy
Wielka Brytania, okolice Londynu / okolice Dublina (Irlandia)
Polecamy

2016-06-22

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

Wielka Brytania, Londyn/Manchester
Polecamy

2016-06-22

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

Wielka Brytania, Isle of Man
Archiwalne oferty pracy Human Resources Poland Sp. z o.o.