Tiger Job Sp. z o.o.

Tiger Job

Nasz cel – dynamiczny rozwój.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją pracy działającą na terenie Unii Europejskiej. Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług, a celem Twój sukces. Bo Twój sukces jest naszym sukcesem.

Damy Ci przyszłość na europejskim poziomie.

Firma Tiger Job Sp. z o. o. , ugruntowała swoją pozycję na rynku jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych Klientów. Ze względu na zakres działań i specjalizację, firma podzielona została na 3 działy.

Pierwszy, Tiger Job zajmuje się rekrutacją specjalistów technicznych, inżynierów w głównej mierze dla przemysłu i branży budowlanej.

Tiger Med to jednostka działająca w sektorze medycznym. Nawiązujemy współpracę ze szpitalami i personelem medycznym by jak najlepiej reprezentować ich interesy w efektywnym zarządzaniu firmą i karierą.

Dział Tiger Care odpowiada w głównej mierze na potrzeby rynku niemieckiego w zakresie opieki nad starszymi osobami. Nasze działania obejmują również teren Polski, a plan rozwoju zakłada rozszerzenie działalności na kolejne rynki europejskie.

Aktualne oferty pracy Tiger Job Sp. z o.o.

2017-03-24

Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta

śląskie, Tarnowskie Góry

2017-03-24

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

Niemcy, Niemcy

2017-03-24

Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja

Niemcy, Niemcy

2017-03-24

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

Niemcy, Niemcy
śląskie, Tarnowskie Góry
Archiwalne oferty pracy Tiger Job Sp. z o.o.