PEM DIRECT MARKETING to spółka założona w 1999 r. świadcząca usługi z zakresu marketingu bezpośredniego, a w szczególności:

  • obsługi contact center (inbound, outbound), infolinii, helpdesk,
  • tworzenia i przetwarzania baz danych,
  • kompleksowej obsługi mailingów.

Posiadamy zespół specjalistów z dużym doświadczeniem – konsultantów do obsługi contact center oraz analityków i informatyków do obsługi baz danych. Dysponujemy specjalistycznym systemem do obsługi call center, który umożliwia kompleksową obsługę połączeń telefonicznych.

Tworzymy oprogramowanie do gromadzenia danych osobowych klientów oraz precyzyjnie dobieramy grupy docelowe, do których adresowane są działania marketingowe.

Aktualne oferty pracy

Firma PEM Direct Marketing sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Mechanik mobilny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   wielkopolskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Zadania: Praca mobilna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne; Podstawowa wiedza i...
Zobacz archiwalne oferty pracy

PEM Direct Marketing sp. z o.o.

Szelągowska 41

61-626 Poznań