AMIC Polska Sp. z o.o.

LUKOIL jest jedną z czołowych spółek zajmujących się wydobyciem i przetwarzaniem ropy naftowej oraz gazu.

Mimo, że większość działalności koncernu, jak na przykład badania czy wydobycie ropy naftowej, prowadzona jest na terenie Rosji, LUKOIL posiada także nowoczesne rafinerie, zakłady przetwarzania gazu oraz kompleksy petrochemiczne na całym świecie. Większość produktów koncernu kierowana jest na międzynarodowe rynki. Sieć sprzedaży produktów LUKOIL obejmuje już 24 kraje na całym świecie, w tym między innymi: Rosję, kraje basenu Morza Bałtyckiego, Wspólnotę Niepodległych Państw, Europę oraz Stany Zjednoczone.

LUKOIL zajmuje drugą pozycję, wśród prywatnych koncernów notowanych na giełdzie, pod względem udokumentowanych złóż węglowodorów. Jest to największa spółka handlowa w branży wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej w Rosji, o rocznych obrotach przekraczających 107 miliardów dolarów i zysku netto powyżej 9,1 miliarda dolarów.

Z punktu widzenia jawności danych i przejrzystości LUKOIL jest liderem wśród rosyjskich spółek naftowych. Jest to pierwsza w całej historii firma zarejestrowana na Londyńskiej Giełdzie. Jest to jedyny rosyjski koncern, którego akcje w większości są w posiadaniu mniejszościowych akcjonariuszy. LUKOIL jest także największym podatnikiem w Federacji Rosyjskiej – całkowita suma zapłaconych podatków w 2008 roku przekroczyła 38 miliardów dolarów.

Aktualne oferty pracy AMIC Polska Sp. z o.o.

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta

śląskie, Gliwice

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, Bolesławiec

2016-11-28

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

śląskie, Tychy
Archiwalne oferty pracy AMIC Polska Sp. z o.o.