Atos jest międzynarodowym liderem transformacji cyfrowej. Zatrudniamy 100 000 pracowników w 72 krajach. Będąc europejskim liderem w obszarach usług Big Data, Cybersecurity, High Performance Computing oraz Digital Workplace, Grupa oferuje usługi Cloud, zarządzania Infrastrukturą informatyczną i Danymi, oraz rozwiązania Biznesowe i Platformowe, jak również usługi transakcyjne. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, gdzie odpowiada za rozwój i utrzymanie całej infrastruktury IT i broadcastingu.

W Polsce Atos działa od 2000 roku. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu, Krakowie, Opolu i Rzeszowie pracuje dziś około 5 000 osób. W Bydgoszczy znajduje się największa z polskich lokalizacji. Świadczone są tu usługi w ramach dwóch dywizji: Infrastructure & Data Management (IDM) oraz Big Data & Security (BDS). Oddział ten oferuje usługi m.in. z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania sieciami, serwerami, aplikacjami, projektami i procesami, a także serwisy w chmurze oraz pierwszą linię wsparcia dla klientów. We Wrocławiu mieści się siedziba główna dywizji Business & Platform Solutions (B&PS), czyli jednego z oficjalnych światowych centrów dostarczania usług IT. Zatrudniamy tu specjalistów w technologiach takich jak Java, SAP, Microsoft, Oracle czy Business Intelligence. Rozbudowujemy także zespoły kompetencyjne z obszaru Project Managementu.

Jesteśmy doceniani jako atrakcyjny pracodawca. W ubiegłych latach zostaliśmy czterokrotnie nagrodzeni certyfikatem Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce i rokrocznie zajmujemy czołowe pozycje w rankingach Great Place to Work® Institute, Computerworld oraz ITwiz. Intensywny rozwój naszej firmy stwarza unikalne możliwości rozwoju - zarówno obecnym pracownikom, jak i tym nowo przybyłym. Zatrudniamy nie tylko specjalistów, lecz również osoby bez doświadczenia w branży IT. Cenimy znajomość języków obcych, w szczególności niemieckiego i francuskiego.

Więcej informacji na pl.atos.net/kariera

Firma ATOS nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy ATOS