German-Polish Job Center Sp.j.

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy w firmach z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Znamy dobrze zarówno specyfikę polskiego jak i niemieckiego rynku pracy, mentalność polskich pracowników jak też niemieckich pracodawców, ich oczekiwania i problemy

Naszą misją jest zarówno znalezienie najlepszej pracy dla polskich pracowników jak też wyszukanie dla niemieckich pracodawców oraz agencji zatrudnienia tych pracowników, którzy najlepiej odpowiadają postawionym im wymaganiom.

Zdajemy sobie sprawę ze wszelkich obaw oraz istniejących stereotypów po stronie niemieckich pracodawców związanych z otwarciem rynku pracy dla nowych krajów UE i w związku z tym staramy się, aby pierwsze kontakty z polskimi pracownikami rozwiały wszelkie wątpliwości, zaś ewentualna bariera początkowej nieufności ustąpiła atmosferze zaufania i rzetelnej pracy.

Z drugiej strony mamy również szczególną świadomość wszelkich trudności i niepokojów, jakie może napotkać pracownik, który szczególnie po raz pierwszy wyjeżdża za granicę i staramy się wspierać go nie tylko w kwestiach formalnych, ale także związanych z zakwaterowaniem, przejazdem itd.

Aktualne oferty pracy German-Polish Job Center Sp.j.

2017-03-21

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

Niemcy
Niemcy, okolice Regensburga
Niemcy

2017-03-17

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

Austria
Niemcy

2017-03-17

Gastronomia / Catering, Turystyka / Hotelarstwo

Niemcy
wielkopolskie, Poznań i okolice
Polecamy

2017-03-15

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

Niemcy, Frankfurtu n.Menem

2017-03-10

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

Niemcy
Archiwalne oferty pracy German-Polish Job Center Sp.j.