Jesteśmy Concept Plus - Twoim zaufanym partnerem w poszukiwaniu stabilnej i legalnej pracy za granicą. Od naszego założenia w 2015 roku, naszą misją jest otwieranie drzwi do nowych możliwości zawodowych dla osób, które pragną rozwijać swoje kariery w Niemczech i Holandii.

Specjalizujemy się w pracy tymczasowej, ale to tylko część naszej oferty. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie pracy, która nie tylko zapewnia godziwe warunki, ale także daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dlatego współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami, oferując zatrudnienie na warunkach niemieckich i holenderskich, co gwarantuje naszym pracownikom legalność i wysokie standardy pracy.

W Concept Plus zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy, możemy pomóc wielu osobom znaleźć pracę, która spełni ich oczekiwania i pozwoli na rozwój zawodowy.

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik produkcji (k/m)

    Concept Plus Sp. z o.o.   Niemcy, okolice Kassel
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki: Wykonywanie prostych czynności przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych (np. ważenie, etykietowanie, układanie i obróbka produktów drobiowych w zależności od działu) Kontrola jakości; Zachowanie wysokich standardów higieny; Prace pomocnicze;
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Concept Plus Sp. z o.o.

ul. Krakowska 51/2

45-018 Opole