ERGOS to ludzie, których łączy dobra energia i fascynacja nowoczesnymi technologiami. Na każdym etapie naszej pracy najważniejszy jest dla nas człowiek oraz środowisko. W myśl mała-wielka firma, łączymy pozytywne cechy małych, rodzinnych przedsiębiorstw oraz dużych, ułożonych firm.

ERGOS to jakość, dostarczamy Klientom biznesowym oraz indywidualnym innowacyjne rozwiązania zaspokajające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jesteśmy dostawcą pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i rolników, a także generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych w Polsce i w Niemczech.

Aktualne oferty pracy

Firma ERGOS sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

    Polenergia Fotowoltaika S.A.   Bydgoszcz    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  pełny etat
    19 godz.
    Twój zakres obowiązków Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej; Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV) Raportowanie wyników sprzedaży; Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy; Sprzedaż carportów, magazyny energii, własne moduły, bilansowanie 1:1;
  • Specjalista ds. Rozwoju Elektromobilności (stacje ładowania)

    ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   kujawsko-pomorskie    praca zdalna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twoje zadania: Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych dzierżawą miejsc parkingowych pod ładowarki lub montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych, Przeprowadzanie audytów i wizji lokalnych u klientów, Sporządzanie i negocjowanie ofert dla klientów, Współpraca z działem technicznym.
  • Elektryk / Elektromonter

    PUH El Professional Mariusz Maszota   Toruń    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Obowiązki Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych WN, SN i nn; Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac; Realizowanie prac stacjach WN/SN, stacjach SN/SN zgodnie z zakresem zleconych prac interwencyjnych, remontowych i eksploatacyjnych; Wymagania...
  • Manager ds. Kluczowych Klientów

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   kujawsko-pomorskie    praca mobilna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych na podległym terenie; budowanie pozytywnego wizerunku firmy; obsługa stałych, aktywnych klientów jak również pozyskiwanie nowych – firmy instalacyjne; realizację planów sprzedażowych...
Zobacz archiwalne oferty pracy

ERGOS sp. z o.o.

Sądowa 14

87-300 Brodnica