Konwersja systemów BUICK z USA na EU - MotoWizards

Jesteśmy wiodącą firmą w zakresie konwersji samochodów z USA, Kanady, Dubaju, Japonii na wersje europejskie. Nasi pracownicy większość usług wykonują bezinwazyjnie. Przerabiamy systemy multimedialne i dostosowujemy światła do warunków europejskich.

 Wszyscy nasi technicy są niezwykle wykwalifikowani, silnie zmotywowani i mają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Oferujemy tylko wysokiej jakości usługi (Język Polski w BUICK, zmiana języka w komputerze buick, przestrojenie fal radiowych w buick, przeróbka lamp z USA w buick, polskie menu w buick), dzięki którym będą Państwo mogli wygodnie cieszyć się swoim amerykańskim samochodem w Europie.

Aktualne oferty pracy

Firma MotoWizards nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Mechanik stacjonarny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Skarbimierz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Zadania: Praca stacjonarna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków...

MotoWizards

Kukułcza 7

48-300 Nysa