Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Absolwenci z językiem francuskim / niemieckim

Antal International
Katowice
praca stacjonarna
3454 dni temu

Antal SSC/BPO

Antal International jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

W związku z intensywnym rozwojem firmy dla naszego klienta poszukujemy młodych, zmotywowanych osób, na stanowisko związane z księgowością i obsługą klienta zagranicznego.
W zależności od stanowiska na kandydata czekają takie zadania, jak:

Stanowisko

  • Kontakt z klientami zagranicznymi
  • Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń
  • Analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera
  • Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń
  • Zainteresowanie księgowością / obszarem finansowo - bankowym

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języków obcych: francuskiego bądź niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie conajmniej dobrym (B2)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
  • Doświadczenie w księgowości lub w obsłudze klienta jest mile widziane
  • Motywacja do uczenia się nowych rzeczy i chęc pracy w międzynarodowym środowisku
  • Miejsce pracy Kraków / Katowice

Co oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń wzbogacony o nowoczesny pakiet
  • Praktyki i szkolenia
  • Uczestnictwo w dużych międzynarodowych projektach
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia w przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Ciągły kontakt z językami
  • Kontakt z zagranicznymi klientami
  • Dodatkowe benefity

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).