Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ACCOUNT MANAGER - HANDLOWIEC

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5447 dni temu

Ogłoszenie numer: 67895, z dnia 2009-06-17

Dla naszego klienta, jednego z czołowych w swojej branży portali internetowych poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: H-W2

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie oraz obsługę swoich klientów. Zakres obowiązków: - nawiązywanie kontaktów z klientami (głównie telefonicznie) - badanie potrzeb i budowanie długofalowych relacji z klientami - skuteczna sprzedaż usług serwisu internetowego - raportowanie prowadzonych kontaktów w systemie crm - współpraca z pozostałymi członkami zespołu handlowego oraz innych działów

Wymagania

- minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży - mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług internetowych - komunikatywność - silne nastawienie na cele i efekty sprzedaży - umiejętność współpracy z zespołem - mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- umowę o pracę - pracę w młodym zespole w ciekawej branży technologii internetowych - możliwość rozwoju poprzez szkolenia - podstawa wynagrodzenia na poziomie 1500 - 1800 zł + prowizja od zrealizowanej sprzedaży