Zobacz więcej ofert pracy

ACCOUNT MANAGER

OS3 Multimedia
Warszawa
praca stacjonarna
6476 dni temu

Ogłoszenie numer: 22454, z dnia 2006-08-24

OS3 multimedia to jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce. Specjalizujemy się w budowaniu wizerunku Klienta oraz kształtowaniu trwałych więzi z otoczeniem poprzez Internet i nowe media. Zapraszamy zainteresowanych do udziału w prowadzonej obecnie rekrutacji do działu handlowego w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań Account Managera należy realizacja prowadzonych projektów oraz efektywne budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. Zatrudniona osoba odpowiada za przygotowanie i prezentację ofert, tworzenie kosztorysów oraz harmonogramów, jak również prowadzenie rozliczeń projektów.

Wymagania

  • Doświadczenia w profesjonalnej i samodzielniej pracy z klientem
  • Dobrej orientacji na rynku internetowym oraz nowych technologii, jak również dwóch lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej
  • Zdolności szybkiego reagowania i analizy potrzeb klientów oraz oceny efektów realizowanego projektu
  • Doskonałej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • Umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych
  • Znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w realizacji projektów z zakresu marketingu dziecięcego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Pracę w czołowej agencji interaktywnej w Polsce
  • Ciekawą pracę wymagającą dużej aktywności
  • Telefon + samochód służbowy
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie