Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

Agencja Reklamowa Amako
Kraków
praca stacjonarna
5854 dni temu

Ogłoszenie numer: 43861, z dnia 2008-05-09

Agencja Reklamowa z 10 letnim doświadczeniem na rynku specjalizująca się m.in. w kompleksowej obsłudze targowej.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: AM/08

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę Klientów Agencji w zakresie zabudowy targowej.

Wymagania

• bardzo dobra organizacja pracy • bardzo wysoka motywacja do pracy • zmysł techniczny • wskazana znajomość branży targowej (zabudowa i obsługa stoisk) • mile widziany komunikatywny język angielski

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się Agencji Reklamowej • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie • niezbędne narzędzia do efektywnej pracy • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań