Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

Noble Option
Warszawa
praca stacjonarna
3162 dni temu

Noble Option oferuje wyjątkowe, spersonalizowane możliwości inwestycyjne dotyczące opcji binarnych. Współpracujemy z klientami na całym świecie oferując im dostęp do światowej klasy platformy giełdowej. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa |

Opis stanowiska:
  • Promocja i sprzedaż produktów i usług firmy
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi, obecnymi partnerami/klientami
  • Realizowanie wyznaczonych celów,
  • Monitorowanie na bieżąco rynków finansowych i czynników, które na nie wpływają
  • Profesjonalne udzielanie informacji na temat platformy i zasad jej funkcjonowania
  • Kreatywne tworzenie własnej strategii na nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami oraz finalizowanie transakcji sprzedażowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży FX będzie atutem
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży i budowaniu relacji z klientami
  • Wiedza na temat rynków kapitałowych/walutowych preferowana
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Doskonałe umiejętności w telemarketingu
  • Umiejętności zarządzania czasem
  • Kreatywność, poczucie humoru i motywacja do rozwoju
Oferujemy:
  • Udział w ciekawym i stale rozwijającym się projekcie, dynamicznym zespole i wyjątkowej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu z dużą możliwością rozwoju

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, które posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku lub świetne zdolności sprzedażowe a my zapewnimy im cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele.

Poszukujesz nowych wyzwać zawodowych lub chcesz rozpocząć karierę w dynamicznym zespole, który stworzy Ci możliwości rozwoju?