Zobacz więcej ofert pracy

Administrator SharePoint

ProData Consult Sp.z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
2466 dni temu

Jesteśmy jedną z największych międzynarodowych firm konsultingowych z siecią placówek w Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Holandii i w Polsce. Zatrudniamy najlepszych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Prowadzimy na co dzień kilkadziesiąt rozwojowych projektów w każdej branży z wyłączeniem sił zbrojnych. We współpracy z konsultantami jesteśmy nastawieni na otwartą i przejrzystą komunikację.

Jako firma hołdujemy skandynawskiej kulturze pracy, nastawionej na osiąganie celów z zachowaniem równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Kierujemy się zasadami fair play zarówno wobec naszych klientów, jak i konsultantów.

Miejsce pracy: Warszawa
INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: energetyczna.
  • Typ projektu: Administracja środowisk SharePoint 2010 oraz SharePoint 2013.
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Długość projektu: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Kontrakt B2B.
  • Start: ASAP.

ZADANIA:

  • Administracja środowisk SharePoint 2010 oraz SharePoint 2013.
  • Wykonywanie aktualizacji środowisk.
  • Monitorowanie i optymalizacja działania środowisk SharePoint.
  • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów z zakresu środowisk SharePoint.
  • Planowanie rozwoju architektury Sharepoint pod nowe usługi.
  • Rozwój i wdrażanie skryptów PowerShell oraz narzędzi do monitoringu (SCOM) i automatyzacji zadań administracyjnych.
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji konfiguracji serwerów i aplikacji.
  • Udział w projektach informatycznych.
  • Wdrożenie procedur cyklicznie raportujących stan usług.
Wymagania:
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w administracji dużymi farmami MS SharePoint 2010/2013.
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych: Windows Server 2012.
  • Dobra znajomość MS Active Directory, MS SQL, PowerShell.
  • Znajomość technologii/protokołów: DNS, DHCP, GPO, TCP/IP, Kerberos, SSL.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w procesie migracji i upgrade środowiska SharePoint 2010 do wersji 2013.
  • Certyfikat Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE), Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).
  • Znajomość narzędzi SCOM, Avepoint, Metalogics.
Oferujemy:
  • Kontrakt B2B - długotrwała współpraca.
  • Możliwość rozwoju kompetencji SharePoint.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.