Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sklepu internetowego

    EWT Truck & Trailer   Ołtarzew, Poznańska 339    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Dodawanie treści na strony sklepów internetowych oraz marketplace; Koordynacja obsługi zamówień; Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym; Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych; Udział we wdrożeniu platformy sprzedażowej B2C oraz B2B;
Zobacz więcej ofert pracy

Administrator sklepu internetowego

BSL Sp. z o.o.
mazowieckie, Żabia Wola
praca stacjonarna
2254 dni temu

BSL Sp. z o.o to międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żabia Wola

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku administratora sklepów internetowych będzie odpowiedzialna za jego sprawne funkcjonowanie poprzez:

  • administrowanie sklepu internetowego,
  • marketing internetowy,
  • aktualizacje treści na stronie sklepu internetowego,
  • przygotowywanie opisów produktów,
  • wprowadzanie nowych produktów do sklepów (opisy i zdjęcia) na bazie dostarczonych danych.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w obszarze e-commerce i marketingu internetowego oraz w przeprowadzaniu aukcji internetowych,
  • niezbędne na tym stanowisku jest korzystanie z systemu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • mile widzialna jest również umiejętność obsługi programów graficznych (Corel, Photoshop) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Mile widziane:
  • znajomość optymalizacji stron WWW,
  • znajomość zagadnień SEO,
  • znajomość zagadnień RWD,
  • User Experience Design.
Oferujemy:
  • dobre warunki zatrudnienia,
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.