Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Administrator Systemów Informatycznych

Koncept Systemy Informatyczne
Łódź
praca stacjonarna
5797 dni temu

Ogłoszenie numer: 46990, z dnia 2008-07-18

poszukuje:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • instalacja, konfiguracja i administracja serwerów oraz urządzeń sieciowych
  • serwis sprzętu komputerowego
  • samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych
  • Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w administracji serwerami Windows, Linux, Novell
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN, WLAN
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • znajomość w zarządzaniu bezpieczeństwem ruchu w sieci
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany samochód
  • Oferujemy

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • telefon służbowy