Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator zasobów IT

DECSOFT S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6425 dni temu

Ogłoszenie numer: 23654, z dnia 2006-10-24

Integrator IT -kompleksowa obsługa informatyczna firm, wytwarzanie systemów bazodanowych i aplikacji na zamówienie, wykonawstwo sieci teleinformatycznych oraz systemów "inteligentnego budynku". Firma istnieje od 1991 roku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• Administrowanie serwerami opartym na Windows Serwer 2003, LINUX i SOLARIS; • Instalacja i konfiguracja baz danych oraz oprogramowania baz danych; • Administracja serwerami i systemami baz danych (Oracle, DB2, MS SQL); • Monitoring i ocena wydajnościowa działania serwerów; • Współpraca w wyborze oprogramowania systemowego i narzędziowego oraz sprzętu dla nowych instalacji.

Wymagania

• Minimum tytuł licencjata, preferowane kierunki: informatyka, inżynieria komputerowa lub architektura systemów komputerowych; • Znajomość zagadnień sieciowych TCP/IP • Znajomość języków programowania C, C++, Visual Basic, PHP; • Doświadczenie w pracy z serwerami internetowymi; • Doświadczenie w integracji systemów informatycznych; • Umiejętność pisania skryptów; • Dodatkowym atutem będą: – posiadane certyfikaty w zakresie IT; – znajomość systemu operacyjnego OPEN VMS, Solaris; – znajomość DB2; • Komunikatywna znajomość języka angielskiego; • Prawo jazdy kategorii B; • Inicjatywa i samodzielność w działaniu; • Dyspozycyjność.

Oferujemy

• Bardzo dobre warunki pracy w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT; • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń; • Zdobycie doświadczenia w dziedzinie nowoczesnych technologii informatycznych i teleinformatycznym, • Udział w dużych i nowatorskich projektach; • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań, rozliczanie z osiąganych wyników; • Atrakcyjne wynagrodzenie.