Zobacz więcej ofert pracy

Agent Helpdesku

Active Care Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5957 dni temu

Ogłoszenie numer: 39054, z dnia 2008-01-25

Firma o profilu informatycznym

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Agent Helpdesku

Opis stanowiska

Firma o profilu informatycznym zatrudni osoby na stanowisko: • agent helpdesku. Zakres obowiązków: - zapewnienie pomocy użytkownikom końcowym aplikacji i sprzętu komputerowego - telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń - współpraca i przekazywanie informacji wewnątrz jednostek organizacyjnych

Wymagania

Jeżeli: • Jesteś młodą ambitną osobą chcącą zdobyć doświadczenie w branży informatycznej; • Masz chęci i zapał do pracy; • Lubisz kontakty z ludźmi, jesteś komunikatywny; • Cechuje Cię optymizm i umiejętność pracy w zespole; PRZYJDŹ DO NAS!!!

Oferujemy

- pracę w młodym, zgranym zespole; - możliwość rozwoju i awansu; - kontakt z najnowszymi technologiami IT; - szkolenia wewnętrzne (certyfikaty Microsoft); - praca dla największych międzynarodowych firm;