Zobacz więcej ofert pracy

Agent Helpdesku

Active Care Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5922 dni temu

Ogłoszenie numer: 40831, z dnia 2008-02-29

Firma o profilu informatycznym zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Agent Helpdesku

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie pomocy użytkownikom końcowym aplikacji i sprzętu komputerowego
  • telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń
  • współpraca i przekazywanie informacji wewnątrz jednostek organizacyjnych
  • Wymagania

    Jeżeli:
  • Jesteś młodą ambitną osobą chcącą zdobyć doświadczenie w branży informatycznej;
  • Masz chęci i zapał do pracy;
  • Lubisz kontakty z ludźmi, jesteś komunikatywny;
  • Cechuje Cię optymizm i umiejętność pracy w zespole; PRZYJDŹ DO NAS!!!
  • Oferujemy

  • pracę w młodym, zgranym zespole;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • kontakt z najnowszymi technologiami IT;
  • szkolenia wewnętrzne (certyfikaty Microsoft);
  • praca dla największych międzynarodowych firm;