Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Agent / Pośrednik w obrocie nieruchomościami

EJPO Nieruchomości i Obsługa Inwestycji
Wrocław
praca stacjonarna
5356 dni temu

Ogłoszenie numer: 75614, z dnia 2009-09-30

Firma posiada 12-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Specjalizuje się w gruntach i obiektach komercyjnych.Stawia na wysoką jakość świadczonych usług.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości na terenie Wrocławia i okolic.

Wymagania

  • studia wyższe,
  • komunikatywność i operatywność,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • własny samochód,
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • stanowisko pracy z dostępem do wszystkich potrzebnych narzędzi,
  • zapewnienie reklamy,
  • szkolenie w celu poszerzania wiedzy,
  • prowadzenie i nadzór w celu zdobycia doświadczenia.