Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik sklepu Inmedio

    Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.   Kędzierzyn-Koźle    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Twój zakres obowiązków Prowadzenie i zarządzanie sklepem Relay (art. spożywcze, alkohol, prasa, akcesoria) Realizacja sprzedaży w sklepie; Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta; Budowanie i zarządzanie Zespołem;
  • Ajent

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kędzierzyn-Koźle    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie sklepem (żywność, alkohol, prasa, dodatki), Sprzedawanie produktów, Profesjonalna obsługa klientów, Prowadzenie zespołu.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Ajent Warszawa
Agent sprzedaży do prowadzenia salonu firmowego

Dekorama
Warszawa, Warszawa-Wola
praca stacjonarna
3232 dni temu

Firma Dekorama powstała w 1998 roku w Jankowie. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja oraz sprzedaż karniszy i rolet. Swoją działalność opieramy na imporcie oraz partnerskiej współpracy z firmami na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż hurtową naszych produktów o zasięgu ogólnopolskim oraz sprzedaż detaliczną w firmowych punktach sprzedaży. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na dopasowanie oraz zoptymalizowanie oferty produktów, która to należy do jednej z największych w kraju. Usługi świadczone przez firmę Dekorama są na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy agenta- osoby do prowadzenia salonu firmowego na terenie Warszawy w lokalizacji zapewnionej przez firmę.

Miejsce pracy: Warszawa-Wola
Nr Ref.: SPS/10/2014/Poznań

Zadania:
  • prowadzenie punktu sprzedaży
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego
  • współudział w przygotowywaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich wyników
  • rekrutacja personelu
Wymagania:
  • umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem
  • entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • doświadczenie w sprzedaży
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie, w prowadzeniu działalności, w oparciu o umowę agencyjną
Oferujemy:
  • punkt sprzedaży z pełnym wyposażeniem
  • współpracę na podstawie umowy agencyjnej sprzedaży (konieczność posiadania działalności gospodarczej, lub gotowość do jej założenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • opiekę kierownika sprzedaży
  • bezpłatne szkolenia i możliwość rozwoju
  • nie wymagamy wkładu własnego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)