Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Świecie Technik Agrobiznesu Świecie
Agronom - Specjalista ds. Nadzoru Upraw Roślin Energetycznych

HRK S.A.
Świecie
praca stacjonarna
3622 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego z branży papierniczej, w związku z rozbudową dywizji pozyskiwania biomasy i konieczności nadzoru upraw, poszukujemy kandydata na stanowisko:

województwo: kujawsko-pomorskie

Główne zadania:

  • ocena przydatności gruntów pod kątem prowadzenia upraw energetycznych,
  • nadzór nad rozwojem i prowadzeniem własnych plantacji upraw energetycznych,
  • wybór dostawców usług agrotechnicznych i nadzór nad ich wykonaniem,
  • negocjacje handlowe z dostawcami usług,
  • przygotowanie umów i prowadzenie bieżącej dokumentacji kontraktacji z usługobiorcami,
  • koordynowanie prac usługobiorców,
  • nadzór nad zbiorem i transportem surowca energetycznego (realizacja harmonogramu dostaw, organizacja logistyki).

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży rolniczej,
  • wiedza i doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu upraw rolnych,
  • znajomość zagadnień i rynku biomasy rolnej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność zarządzania wykonawcami usług rolniczych,
  • mobilność i dyspozycyjność związana z częstymi podróżami służbowymi,
  • wykształcenie min. średnie rolnicze, preferowane wyższe,
  • zdolności handlowe i negocjacyjne,
  • umiejętność nawiązywania i długoterminowego podtrzymywania współpracy,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku podległym bezpośrednio pod dyrektora działu w prężnie działającej firmie,
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • szkolenia specjalistyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez:

 lub na adres: mwa1404ag@hrk.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapewniamy pełną dyskrecję.