Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    10 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Agronom

Farm Frites Poland Dwa Usługi Sp. z o.o.
pomorskie, Bobrowniki k/Słupska
praca stacjonarna
1563 dni temu

to firma istniejąca na polskim rynku od 1993 roku.
Jesteśmy producentem odmian ziemniaków przeznaczonych do produkcji frytek, płatków i placków ziemniaczanych
dla takich marek jak McDonald’s, Farm Frites i Aviko,
Uprawiamy również zboża i rzepak.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Agronom
Miejsce pracy: Bobrowniki k/Słupska

Jeśli pasjonuje Cię rolnictwo, jesteś otwarty na innowacje i spełniasz nasze wymagania

to jest praca właśnie dla Ciebie.

Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne rolnicze
  • doświadczanie w zarządzaniu ludźmi
  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Twoje zadania
  • planowanie i nadzorowanie prac związanych z uprawą i przechowywaniem zbóż i rzepaku
  • monitorowanie stanu upraw
  • nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • analiza i raportowanie ilości i jakości surowca
  • opracowanie i okresowy monitoring rocznego budżetu upraw zbożowych i rzepaku
Dla Ciebie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy, wymianę wiedzy i doświadczeń (również poprzez kontakty międzynarodowe)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, fundusz socjalny)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane podania.