Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik sklepu Inmedio

    Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.   Kędzierzyn-Koźle    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twój zakres obowiązków Prowadzenie i zarządzanie sklepem Relay (art. spożywcze, alkohol, prasa, akcesoria) Realizacja sprzedaży w sklepie; Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta; Budowanie i zarządzanie Zespołem;
  • Ajent

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kędzierzyn-Koźle    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie sklepem (żywność, alkohol, prasa, dodatki), Sprzedawanie produktów, Profesjonalna obsługa klientów, Prowadzenie zespołu.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Ajent Warszawa
Ajent - Partner do prowadzenia wzorcowego Sklepu OdiDo

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2785 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie jednego z wzorcowych sklepów ODIDO na zasadzie własnej działalności gospodarczej.

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu sklepu spożywczego?

  • Chcesz pracować na własny rachunek?

  • Jesteś gotowy/a w pełni zaangażować się i intensywnie pracować?

  • Posiadasz środki finansowe pozwalające na rozpoczęcie działalności?

Dodatkowym atutem będą wcześniejsze doświadczenia związane:

  • z zarządzaniem zespołem
  • z prowadzeniem sklepu sieciowego

Oferujemy:

  • w pełni wyposażony sklep w bardzo dobrej lokalizacji (Ursynów)
  • rozpoznawalną markę ODIDO
  • wsparcie marketingowo-promocyjne
  • atrakcyjne warunki współpracy na podstawie umowy franczyzowej
  • możliwość sprawdzenia się jako przedsiębiorca ze wsparciem zespołu ODIDO
  • atrakcyjny poziom zysku zależny od zaangażowania i wyników sprzedaży
  • szkolenie przygotowawcze
  • wsparcie Regionalnego Managera ds. Franczyzy

Poznaj

MAKRO jest częścią METRO Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych, oferuje swoim Klientom produkty najwyższej jakości po możliwie najniższych cenach. Jesteśmy najnowocześniejszą, samoobsługową hurtownią dla przedsiębiorców i ludzi biznesu.