Podobne oferty pracy

Ambasador marki – Specjalista ds. Sprzedaży (karmy dla zwierząt)

Human Capital Masters Sp. z o.o.

Rzeszów i okolice, Mielec, Tarnów

Ogłoszenie numer: 1820405, z dnia 2017-10-20

HHuman Capital Masters jest firmą doradztwa personalnego oraz selekcji i rekrutacji specjalistów średniego
i wyższego szczebla. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałej (Search & Selection) oraz doradztwa HR, Executive Search, ouplacementu i coachingu. Wspieramy Klientów polskich i międzynarodowych z różnych sektorów, niezależnie od ich wielkości oraz lokalizacji geograficznej.

Dla naszego Klienta - dystrybutora znanej marki karm dla zwierząt domowych, firmy założonej przez miłośników zwierząt, zajmującej się propagowaniem zdrowego żywienia wśród domowych pupili, aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów i okolice, Mielec, Tarnów

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie długofalowej współpracy i budowanie relacji ze sklepami zoologicznymi i placówkami weterynaryjnymi poprzez regularne wizyty w tych miejscach
  • Opieka nad aktywnymi Klientami firmy
  • Promowanie (ale nie sprzedaż!) produktów oferowanych przez firmę
  • Uświadamianie o korzyściach i plusach produktów oferowanych przez producenta
  • Realizacja założonych celów
  • Regularne raportowanie efektów pracy

Wymagania

  • Miłość i pasja do zwierząt oraz zainteresowanie tematyką zdrowego żywienia zwierząt domowych
  • Mile widziane doświadczenie związane ze sprzedażą bezpośrednią lub telefoniczną
  • Otwartość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu owocnych relacji
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy oraz zarażanie innych swoją pasją
  • Gotowość do pracy w terenie (woj. podkarpackie – głównie Rzeszów, Mielec, Tarnów plus wyjazdy do Kielc i Lublina)
  • Mile widziani studenci i absolwenci kierunków zootechnika, weterynaria, hodowla zwierząt itp.

Oferujemy

  • Pracę w firmie, gdzie liczy się pasja i dobro naszych pupili
  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus miesięczną premię
  • Pracę od poniedziałku do piątku – zadaniowy tryb pracy
  • Samochód służbowy, telefon, laptop oraz tablet

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Promocji

Specjalista ds. Promocji to osoba, która jest odpowiada za koordynowanie działalności promocyjnej firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie kampanii promocyjno - reklamowej i gadżetów promocyjnych, kontakty z mediami (baza, recenzje, wywiady, pozyskiwanie i prowadzenie patronatów medialnych – negocjacje, tworzenie umów, koordynowanie procesu realizacji umowy), ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl