Podobne oferty pracy

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Nowej Soli, poszukujemy kandydata na stanowisko

Analityk biznesowy produkcji
Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analizy kosztów produkcji oraz odchyleń produkcyjnych
  • kalkulacje kosztów standardowych, w tym stawek godzinowych
  • przygotowywanie budżetu dla zakładu produkcyjnego
  • kontakty z zagraniczną centralą Spółki
  • udział w projektach Continuous Improvement
  • bycie partnerem biznesowym dla kierownictwa produkcji
  • udział w procesie raportowania wewnętrznego i do właścicieli
  • udział w procesie budżetowania oraz prognozowania krótkookresowego
  • analizy wspierające kierownictwo spółki w różnych obszarach funkcjonalnych
  • analizy dotyczące wprowadzania nowych produktów i/lub inwestycji
  • inne działania w zakresie kontrolingu biznesowego i finansowego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność wyciągania wniosków z analizowanych danych i przejrzyste prezentowanie ich odbiorcom biznesowym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte  umiejętności interpersonalne, otwartość na współpracę i komunikację bezpośrednią z innymi obszarami funkcjonalnymi spółki
  • otwartość na zmiany oraz chęć uczenia się
  • doskonała umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych
  • znajomości systemów typu ERP i Business Inteligence
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • dobra organizacja  pracy oraz umiejętność wyznaczania priorytetów

OFERUJEMY:

  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta sportowa
  • lekcje jęz. angielskiego (planowane)
  • bony świąteczne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

AUDIT Doradztwo Personalne

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl