Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk ds.jakości

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3663 dni temu

Qualent Software jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AJ/2014

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za testowanie aplikacji
  • współpraca z zespołem programistycznym i testerskim
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • znajomość PL/SQL
  • doświadczenie zawodowe w obszarze testów min.1 rok
  • skrupulatność, zaangażowanie, komunikatywność
  • zainteresowanie obszarem telekomunikacji- mile widziane

Oferujemy:

  • udział w zaawansowanych i ciekawych projektach dla dużych Klientów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym min. opieka medyczna i pakiet sportowy
  • zwrot kosztów za zdane certyfikaty techninczne
  • bardzo dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
  • dowolna forma zatrudnienia( umowa o pracę, działalność, umowa cywilnoprawna)