Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Biłgoraj
Analityk ds. logistyki wewnętrznej procesu produkcyjnego

Model Opakowania Sp. z o.o.
Biłgoraj
praca stacjonarna
4812 dni temu

Ogłoszenie numer: 143076, z dnia 2011-04-12

Model Opakowania należy do szwajcarskiego koncernu Model AG, który jest jednym z liderów branży opakowaniowej w Szwajcarii, Czechach, Polsce i Chorwacji. Model Opakowania to pierwszy reprezentant Grupy Model na rynku polskim. Wybudowany od podstaw zakład rozpoczął produkcję w 1998 roku. Dostarczamy i rozwijamy nowoczesne systemy opakowaniowe odpowiadające światowym standardom , zgodnie z wymaganiami naszych Klientów.

Do naszego zakładu w Biłgoraju poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Biłgoraj

Opis stanowiska

  • definiowanie i monitorowanie wskaźników KPI
  • benchmarking wskaźników logistycznych i kosztów
  • współuczestniczenie w programie redukcji kosztów
  • praca z systemem informatycznym i bazą danych
  • komunikacja z działem planowania w zakresie efektywności procesów produkcyjnych oraz gromadzenie informacji w zakresie optymalizacji planowania produkcji
  • przygotowanie i kontrola realizacji umów w zakresie magazynowania wyrobów gotowych
  • planowanie i kontrola zapasów magazynowych
  • przygotowanie umów, kontrola i monitorowanie kosztów produkcji w zakresie dodatkowych narzędzi
  • inne aspekty współpracy z produkcją, technologią i spedycją

Wymagania

  • zaawansowana zdolność myślenia analitycznego,
  • samodzielność z wysokim zaangażowaniem w pracy,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem.

Oferujemy

  • interesującą prace w młodym dynamicznym zespole,
  • szerokie możliwości dokształcania i podnoszenia kwalifikacji,
  • odpowiednie do wymagań wynagrodzenie.