Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Analityk Finansowy

H and S Sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
6543 dni temu

Ogłoszenie numer: 20882, z dnia 2006-06-19

Dynamicznie rozwijająca się Firma tworząca oprogramowanie finansowe.

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

· budżetowanie projektów · wdrożenie systemu controlingu w przedsiębiorstwie

Wymagania

· doświadczenie w pracy w finansach, księgowości, · doświadczenie w obszarze controllingu, · wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, · doświadczenie w analizie i interpretowaniu struktury wskaźników finansowych, · doświadczenie w budżetowaniu, · skrupulatność, wnikliwość, · wykształcenie wyższe,

Oferujemy

Oczekujemy samodzielności, kreatywności i umiejętności pracy grupowej. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami