Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk Finansowy

FK Partner Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6214 dni temu

Ogłoszenie numer: 29662, z dnia 2007-05-28

Duża Kancelaria Finansowo - Księgowa specjalizująca się w obsłudze klientów zagranicznych poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• Realizacja procesów wdrożenia usług raportowania dla Klientów • Sporządzanie raportów finansowych i zarządczych oraz analiz i prognoz finansowych dla Klientów • Sporządzanie biznesplanów, studiów wykonalności, analiz ekonomicznych dla Klientów • Udział w projektach doradczych realizowanych przez Spółkę

Wymagania

• wykształcenie wyższe ekonomiczne, specjalizacja rachunkowość lub kontroling • doświadczenie w pracy w dziale finansowym • doświadczenie w sporządzaniu i kontroli raportów, sprawozdań, budżetów, planów i prognoz finansowych • umiejętności analityczne • umiejętność planowania i bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy • umiejętność terminowego wykonywania zadań • biegła znajomość pakietu MS Excel oraz systemów finansowo – księgowych • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie • umowa o prace na czas nieokreślony • pracę w przyjaznym środowisku • możliwość rozwoju w strukturach firmy • szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe i interpersonalne