Najnowsze oferty pracy

  • UX Researcher

    Benefit Systems S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Sprawdź swój codzienny plan treningowy Opracowywanie i wykonywanie strategii badań zgodnie z celami produktu, uwzględniając odpowiedni dobór metod, Uczestniczenie w Product Discovery, pomagając zespołowi w identyfikowaniu problemów i tworzeniu nowych pomysłów, Badanie ścieżek...
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk Mediów

Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o.
Radom
praca stacjonarna
2838 dni temu

Ogłoszenie numer: 1181190, z dnia 2016-07-19

Instytut Monitorowania Mediów to największa firma w branży monitoringu mediów w Polsce.
IMM wyróżniają innowacyjne narzędzia oraz najwyższa jakość usług.
O mediach wiemy wszystko!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie informacji w prasie, Internecie, radiu i telewizji,
  • kategoryzowanie informacji z mediów,
  • nadawanie tematów i ocen,
  • analiza informacji.

Uwaga, praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.
Praca biurowa, 100% czasu przy komputerze.

Wymagania

  • wykształcenie min. w trakcie studiów,
  • umiejętność szybkiego czytania i przyswajania wiedzy,
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze,
  • dokładność i rzetelność,
  • umiejętność długotrwałej koncentracji,
  • szeroka wiedza ogólna.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w innowacyjnej organizacji,
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • dogodną lokalizację biura,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.