Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Analityk Systemów IT

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.
zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński
praca stacjonarna
5957 dni temu

Ogłoszenie numer: 39523, z dnia 2008-02-08

Bridgestone Corporation jest największym na świecie producentem opon i wyrobów gumowych. W związku z rozpoczęciem budowy nowej fabryki opon radialnych do samochodów ciężarowych i autobusów w Stargardzie Szczecińskim, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński

Nr Ref.: ITfoa/praca/01/08

Opis stanowiska

- wdrażanie i utrzymywanie systemów wspierających produkcję - optymalizacja istniejących funkcjonalności systemów produkcyjnych - raportowanie i analizowanie błędów aplikacji

Wymagania

- wykształcenia wyższego informatycznego - minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - dobrej znajomości języka angielskiego - znajomości programowania w Visual Basic - zaangażowania, zdolności analitycznych oraz interpersonalnych

Oferujemy

- ciekawą, stabilną pracę w międzynarodowej korporacji - profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą - możliwość rozwoju zawodowego