Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Analityk wielowymiarowych baz danych

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Warszawa
praca stacjonarna
5830 dni temu

Ogłoszenie numer: 45431, z dnia 2008-06-16

Omega Resource Group Ltd jest brytyjską firmą rekrutacyjną, posiadającą kilkanaście oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AWBD/praca

Opis stanowiska

Wybrane osoby będą odpowiedzialne za budowę i wdrażanie systemów wspomagajacych podejmowanie decyzji, budżetowanie, planowanie finansowe, analizy, itp. z wykorzystaniem wielowymiarowych oraz relacyjnych baz danych. Konsultant będzie odpowiedzialny za całość zagadnień związanych z wdrażanym produktem (od analizy po szkolenie pracowników). Konsultant będzie brał udział w analizie danych, zasilaniu bazy wielowymiarowej, tworzeniu modeli budżetowych, generalnie we wdrożeniu bazy Essbase i narzędzi planistycznych zasilanych z niego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym - doświadczenie na podobnym stanowisku - biegła znajomość optymalnych algorytmów używanych do rozwiązywania zagadnień obliczeniowych - umiejetność szybkiego znajdywania zależności w zbiorach relacji logicznych oraz w układach równań - praktyczna znajomość bazy wielowymiarowej Essbase - jezyk Essbase Calculation Scripts, - znajomość zasad planowania i budżetowania - mile widziane praktyczne doświadczenia w Hyperion i znajomość narzędzi finansowych Hyperion - dobra znajomośc j. angielskiego

Oferujemy

- umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - kontakt z nowymi technologiami